Kraków: Interdyscyplinarne Centrum Terapii w Szpitalu im. Babińskiego
W krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. J. Babińskiego otwarto 23 października 2014 Interdyscyplinarne Centrum Terapii. Placówka mieści się w wyremontowanym budynku administracji szpitala, który specjalizuje się w leczeniu chorób i zaburzeń psychicznych.










