NOWOŚĆ LEX Cyberbezpieczeństwo Twoja tarcza w cyfrowym świecie!
Włącz wersję kontrastową
Zmień język strony
Włącz wersję kontrastową
Zmień język strony
Prawo.pl

Włodzimierz Kazimierczak

Artykuły autora

Eksperci UE: Pakt fiskalny, to początek drogi

Zaakceptowanie przez 25 krajów UE Paktu fiskalnego, to dopiero początek procesu uzdrowienia mechanizmów ekonomicznych strefy euro, i nie tylko. Teraz trzeba czekać na ratyfikację paktu przez 12 z 17 krajów strefy euro.

Jeszcze jest czas na przyłączenie się do pozwu zbiorowego przeciwko BRE Bankowi

Od dziś, pozostały jeszcze tylko 2 miesiące, do 31 marca 2012r., na przyłączenie się do pozwu zbiorowego przeciwko BRE Bankowi.

Zasady prowadzenia gospodarki finansowej sądów powszechnych

30 stycznia 2012 r. w Dzienniku Ustaw pod poz. 114 opublikowano rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z 12 stycznia 2012 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych zasad prowadzenia gospodarki finansowej i działalności inwestycyjnej sądów powszechnych.

Urząd radzi jak sporządzić roczne sprawozdanie o udzielonych zamówieniach publicznych

Urząd Zamówień Publicznych opracował opinię prawną odnośnie zasad sporządzania przez zamawiających rocznego sprawozdania o udzielonych zamówieniach publicznych.
prawnik mlotek

Sąd: Serbia nie jest właścicielem budynku po swej ambasadzie

Serbia nie zostanie na skutek zasiedzenia właścicielem budynku w Alejach Ujazdowskich, w którym znajdowała się jej ambasada - orzekł we wtorek nieprawomocnie stołeczny sąd rejonowy. Sprawa jest precedensowa. Pełnomocnik Serbii już zapowiedział odwołanie.