obywatele Rzeczypospolitej Polskiej zamieszkali w Związku Australijskim:za wybitne zasługi w działalności na rzecz środowiska polonijnego w Australii, za popularyzowanie polskiej kultury i historii
KRZYŻEM KOMANDORSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI
1. Pawlik Marian Antoni,
za wybitne zasługi w propagowaniu kultury polskiej, za działalność polonijną
KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
2. Koronczewska Teresa,
za zasługi w działalności polonijnej i społecznej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
3. Gręda-Bogusz Sylwia Małgorzata,
za zasługi w działalności polonijnej i kulturalno-oświatowej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
4. Pędzińska Irena,
obywatel Rzeczypospolitej Polskiej zamieszkały w Papui-Nowej Gwinei za wybitne zasługi w rozwijaniu międzynarodowej współpracy kulturowej i naukowej
KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI
5. o. Czuba Jan Stanisław,
obywatele Rzeczypospolitej Polskiej i Związku Australijskiego:
za wybitne zasługi w kształtowaniu pozytywnego wizerunku Polski w społeczeństwie australijskim
KRZYŻEM KOMANDORSKIM Z GWIAZDĄ ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
6. Bajkowski Eugeniusz,
za wybitne zasługi w działalności polonijnej, za rozwijanie polsko-australijskiej współpracy gospodarczej
KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
7. Łuk-Kozika Jerzy,
za wybitne zasługi w działalności dydaktycznej, za propagowanie kultury, tradycji i języka polskiego
KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
8. Puszkar Halina Józefa,
za działalność na rzecz społeczności polskiej w Melbourne
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
9. Szendrak Stanisław, obywatele Związku Australijskiego:
za wybitne zasługi w działalności na rzecz społeczności polskiej w Australii
KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
10. Tudge Alan,
za wybitne zasługi w działalności polonijnej, za popularyzowanie polskiej kultury
KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
11. Dziedzic Elizabeth, 12. Horky Wanda, za zasługi w działalności polonijnej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
13. Kukla Regina.