I. |
na stanowisku sędziego Sądu Najwyższego: |
|
1. |
Małgorzata Maria GERSDORF |
|
|
|
2. |
Jarosław Wojciech MATRAS |
|
|
|
3. |
Dariusz Sławomir ŚWIECKI |
|
|
II. |
na stanowisku sędziego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego: |
|
4. |
Jerzy Stanisław DRWAL |
- |
w Lublinie |
|
5. |
Małgorzata Alicja FITA |
- |
w Lublinie |
|
6. |
Wojciech Ryszard KRĘCISZ |
- |
w Lublinie |
|
7. |
Katarzyna Dorota KRZYSZTOFOWICZ |
- |
w Gdańsku |
|
8. |
Joanna WOJCIECHOWSKA |
- |
w Szczecinie |
|
III. |
na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego: |
|
9. |
Cezariusz Andrzej BAĆKOWSKI |
- |
we Wrocławiu |
|
10. |
Krzysztof DEPCZYŃSKI |
- |
w Łodzi |
|
11. |
Małgorzata Urszula MAZURKIEWICZ-TALAGA |
- |
w Poznaniu |
|
12. |
Jacek Krzysztof MICHALSKI |
- |
w Lublinie |
|
13. |
Władysław PAWLAK |
- |
w Krakowie |
|
14. |
Danuta Zofia RYCHLIK-DOBROWOLSKA |
- |
we Wrocławiu |
|
15. |
Beata Ewa SIEWIELEC |
- |
w Lublinie |
|
16. |
Jerzy SKORUPKA |
- |
we Wrocławiu |
|
17. |
Jolanta Barbara TERLECKA |
- |
w Lublinie |
|
18. |
Wojciech ZARĘBA |
- |
w Lublinie |
IV. |
na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego: |
|
19. |
Krzysztof CIEMNOCZOŁOWSKI |
- |
w Słupsku |
|
20. |
Agnieszka Katarzyna KLAFETKA |
- |
w Szczecinie |
|
21. |
Piotr Tomasz RAJCZAKOWSKI |
- |
w Świdnicy |
|
22. |
Tomasz UŚCIŁKO |
- |
w Suwałkach |
V. |
na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego: |
|
23. |
Marta Anna BANAŚ-GRABEK |
- |
w Lidzbarku Warmińskim |
|
24. |
Jacek BARCZEWSKI |
- |
w Olsztynie |
|
25. |
Dominik Mikołaj BOGACZ |
- |
w Częstochowie |
|
26. |
Karolina Agnieszka BRASZCZYŃSKA |
- |
w Częstochowie |
|
27. |
Magdalena BURDA |
- |
w Rzeszowie |
|
28. |
Arkadiusz Andrzej CICHOCKI |
- |
w Zabrzu |
|
29. |
Krzysztof CZOCHARA |
- |
w Dąbrowie Tarnowskiej |
|
30. |
Katarzyna Anna DIL |
- |
w Olecku |
|
31. |
Remigiusz Piotr DRZEWIECKI |
- |
w Nysie |
|
32. |
Miłosz DUBIEL |
- |
w Żorach |
|
33. |
Magdalena Agnieszka EL-HAGIN |
- |
Gdańsk-Południe w Gdańsku |
|
34. |
Alina Iwona GAŁĘZOWSKA |
- |
w Środzie Śląskiej |
|
35. |
Małgorzata Anna GAŁUSZKA-KOSIK |
- |
w Rzeszowie |
|
36. |
Monika Adriana GLINIECKA-KACZMAREK |
- |
w Głogowie |
|
37. |
Łucja Barbara GRUSZCZYŃSKA-CZAPLA |
- |
w Rybniku |
|
38. |
Marcin Przemysław HEBDA |
- |
w Bochni |
|
39. |
Łukasz Jakub JABŁOŃSKI |
- |
dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu |
|
40. |
Maciej Rafał JAKUBOWSKI |
- |
w Ostrowie Wielkopolskim |
|
41. |
Rafał Krzysztof JANISZOWSKI-DOWNAROWICZ |
- |
w Piasecznie |
|
42. |
Magdalena Danuta JASNOWSKA |
- |
w Koninie |
|
43. |
Katarzyna JERKA |
- |
w Olsztynie |
|
44. |
Aleksandra Jadwiga KLIMASARA |
- |
w Rybniku |
|
45. |
Tomasz Marcin KLIMCZAK |
- |
w Choszcznie |
|
46. |
Sławomir Mirosław KLIMKOWSKI |
- |
w Prudniku |
|
47. |
Wojciech KRAWCZYK |
- |
w Olsztynie |
|
48. |
Katarzyna KRUSZEWSKA-SOBCZYK |
- |
w Olsztynie |
|
49. |
Krzysztof KRYGIELSKI |
- |
w Olsztynie |
|
50. |
Wojciech Przemysław KUCIEJEWSKI |
- |
w Olsztynie |
|
51. |
Piotr KUŚ |
- |
w Słupcy |
|
52. |
Sławomir Jerzy LACH |
- |
w Rudzie Śląskiej |
|
53. |
Magdalena Agnieszka ŁAWRYNOWICZ |
- |
Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu |
|
54. |
Wioleta MAKOWSKA |
- |
w Tczewie |
|
55. |
Katarzyna Joanna MEDYK-CIEŚLA |
- |
dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu |
|
56. |
Marcelina Ewa MIETELSKA |
- |
w Opolu |
|
57. |
Beata Zofia MŁYNARCZYK |
- |
w Łasku |
|
58. |
Joanna Ewa MROZIŃSKA |
- |
w Bydgoszczy |
|
59. |
Monika NIEDZIAŁKOWSKA |
- |
w Olecku |
|
60. |
Katarzyna OBST |
- |
Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu |
|
61. |
Leszek Michał OSIŃSKI |
- |
w Golubiu-Dobrzyniu |
|
62. |
Anna Katarzyna PASEK-GAZDA |
- |
w Zielonej Górze |
|
63. |
Anna Maria PNIEWSKA |
- |
w Końskich |
|
64. |
Monika Helena PODGÓRSKA-SUŁECKA |
- |
dla m.st. Warszawy w Warszawie |
|
65. |
Justyna Maria PORWOŁ |
- |
w Gliwicach |
|
66. |
Adam Fryderyk PROCHACZEK |
- |
w Rudzie Śląskiej |
|
67. |
Magdalena PROCHACZEK |
- |
w Zabrzu |
|
68. |
Mateusz Łukasz PRZESŁAŃSKI |
- |
w Częstochowie |
|
69. |
Bogdan Wincenty RADECKI |
- |
w Kole |
|
70. |
Robert RADZAJEWSKI |
- |
w Biłgoraju |
|
71. |
Rafał Daniel RATAJCZAK |
- |
w Kluczborku |
|
72. |
Agnieszka Aleksandra SERBA-BARANOWSKA |
- |
w Strzelcach Opolskich |
|
73. |
Kamila Joanna SIERPOWICZ-BIGOS |
- |
dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu |
|
74. |
Elżbieta SKIERKOWSKA |
- |
w Iławie |
|
75. |
Anna Małgorzata SOBCZAK |
- |
dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu |
|
76. |
Dariusz Wojciech SOSIN |
- |
w Tarnowie |
|
77. |
Agnieszka Teresa STARCZEWSKA |
- |
w Gryficach |
|
78. |
Joanna Lucyna STELMACH |
- |
w Kędzierzynie-Koźlu |
|
79. |
Ireneusz STEMBALSKI |
- |
dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu |
|
80. |
Sylwia Ewa SURMACZ |
- |
w Biłgoraju |
|
81. |
Andżelika Jolanta SUWALSKA |
- |
w Żaganiu |
|
82. |
Renata Ewa SZTENDEL |
- |
w Ostrowie Wielkopolskim |
|
83. |
Magdalena Karolina ŚWIST |
- |
w Opolu |
|
84. |
Roman Michał TROLL |
- |
w Tarnowskich Górach |
|
85. |
Joanna Maria WOLNIAKOWSKA |
- |
w Kamieniu Pomorskim |
|
86. |
Beata Dorota WÓJTOWICZ-WOŹNICZKA |
- |
dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu |
VI. |
na stanowisku sędziego Wojskowego Sądu Okręgowego: |
|
87. |
mjr Piotr Krzysztof WYLEGALSKI |
- |
w Poznaniu |
VII. |
na stanowisku sędziego Wojskowego Sądu Garnizonowego: |
|
88. |
kpt. Jacek Bartosz ANTOSZEWSKI |
- |
w Zielonej Górze |
|
89. |
kpt. Hubert Mariusz CAŁKA |
- |
w Krakowie |
|
90. |
kpt. Przemysław Taurion SUSZCZEWICZ |
- |
w Poznaniu |