za wybitne zasługi w działalności naukowej i dydaktycznej:KRZYŻEM WIELKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
1. Szostek Mieczysław,
KRZYŻEM KOMANDORSKIM Z GWIAZDĄ
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
2. Noszczyk Wojciech Kazimierz,
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
3. Kruś Stefan, 4. Moskalewski Stanisław, 5. Pruszyński Bogdan,
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
6. Górski Andrzej, 7. Langner Andrzej, 8. Liszewska-Pfejfer Danuta Hanna, 9. Piekarczyk Janusz, 10. Sawicki Józef, 11. Wanyura Hubert,
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
12. Cianciara Janusz, 13. Członkowski Andrzej Cezary, 14. Gliński Wiesław, 15. Krawczyk Marek, 16. Malinowski Jan, 17. Marchel Andrzej Kazimierz, 18. Opolski Grzegorz, 19. Pączek Leszek, 20. Sadurska Bożenna Eugenia, 21. Siemińska Jolanta Maria, 22. Wagner Aleksander, 23. Zając Stanisław Józef,
za wybitne zasługi dla rozwoju przemysłu włókienniczego, za osiągnięcia w działalności społecznej
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
24. Nowak Stanisława Irena, 25. Roskwitalski Zbigniew Kazimierz, 26. Ziółkowski Włodzimierz Jan,
za zasługi dla rozwoju przemysłu włókienniczego, za osiągnięcia w działalności społecznej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
27. Frydrych Iwona Krystyna, 28. Józkowicz Ignacy Marian, 29. Makowiecki Ryszard Leon, 30. Raczyńska Mieczysława,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
31. Drożdż Andrzej Antoni,
za zasługi dla rozwoju systemu ochrony konkurencji i konsumentów:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
32. Herde Jacek Andrzej, 33. Jurczyk Zbigniew Józef, 34. Kral Alicja Barbara, 35. Stawicki Edward Feliks,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
36. Demale Ewa, 37. Gruszczyńska Danuta, 38. Kędzia Andrzej Stanisław, 39. Kołodziej Elżbieta, 40. Kowalska Hanna Krystyna, 41. Marszycka Bożena, 42. Piekarz Leszek Bronisław,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
43. Cholewińska Danuta Barbara, 44. Górecka Małgorzata Janina, 45. Krüger Jarosław Józef, 46. Kurzyna Elżbieta, 47. Lenczewska-Michowska Małgorzata Jolanta, 48. Lesiak Danuta Hanna, 49. Mrówka Maria Katarzyna, 50. Olszak Maria Elżbieta, 51. Owczarek Barbara Helena, 52. Owczarek Katarzyna Helena, 53. Petka Piotr, 54. Piętka Ewa Maria, 55. Rocka Irena Anna, 56. Wielgos Magdalena Teresa.