obywatel Republiki Austriiza zasługi w działalności na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu osób niepełnosprawnych
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
1. Chrabecki Jerzy Ryszard,
obywatele Rzeczypospolitej Polskiej zamieszkali w Federacyjnej Republice Brazylii
za wybitne zasługi w działalności polonijnej:
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
2. Neuding Andre Victor, 3. Wawelberg Hipolit,
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
4. Biłyk Paulo Andre, 5. Sanguszko Paul François,
obywatele Republiki Estońskiej:
za wybitne zasługi w rozwijaniu polsko-estońskiej współpracy:
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
Z GWIAZDĄ
ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
6. Ergma Ene,
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
7. Pullat Raimo,
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
8. Kelam Tunne,
za zasługi w rozwijaniu polsko-estońskiej współpracy:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
9. Kistacz Halina Krystyna, 10. Klaas Urmas, 11. Küttis Kalle, 12. Linde Väino, 13. Lindepuu Hendrik, 14. Lokk Tiina, 15. Oro Margus,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
16. Loit Silver, 17. Peterson Marius,
obywatele Rzeczypospolitej Polskiej zamieszkali w Republice Estońskiej:
za wybitne zasługi w działalności polonijnej
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
18. o. Loska Henryk,
za zasługi w działalności polonijnej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
19. Karmas Halina Teresa, 20. Mazur Kazimierz,
obywatele Republiki Finlandii:
za wybitne zasługi w działalności na rzecz promocji Polski
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
21. Antila Timo Ensio,
za wybitne zasługi w rozwijaniu współpracy gospodarczej
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
22. Lukkari Jorma Olavi,
obywatelka Rzeczypospolitej Polskiej i Republiki Francuskiej
za wybitne zasługi w działalności na rzecz Polski
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
23. Winkler Maria Joanna,
obywatel Kanady
za wybitne zasługi w działalności polonijnej
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
24. Radziszewski Henryk,
obywatele Rzeczypospolitej Polskiej i Kanady:
za wybitne zasługi w działalności polonijnej
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
25. Wiliński Bolesław Michał,
za zasługi w działalności polonijnej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
26. Tokarczuk Ludwik,
obywatel Republiki Federalnej Niemiec
za wybitne zasługi w rozwijaniu polsko-niemieckiej współpracy regionalnej
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
27. Schultz Bruno,
obywatele Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej:
za wybitne zasługi dla rozwoju polsko-brytyjskiej współpracy
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
28. Pound Stephen Pelham,
za wybitne zasługi w działalności na rzecz polskich weteranów II wojny światowej
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
29. Saltern Michael Francis,
obywatel Rzeczypospolitej Polskiej i Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej
za zasługi w działalności kombatanckiej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
30. Ligęza Jan.