na wniosek Ministra Kultury i Sztuki za zasługi w upowszechnianiu kulturyZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
1. Stryja Walter s. Emila,
na wniosek Wojewody Białostockiego
za zasługi w działalności na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
2. Leszczyński Marian s. Stanisława,
na wniosek Wojewody Krakowskiego
za zasługi w działalności na rzecz chorych na cukrzycę
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
3. Sieradzki Jacek s. Kazimierza,
na wniosek Wojewody Krośnieńskiego
za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
4. Ziomber Stanisław s. Bronisława, 5. Zwierzyński Antoni s. Jana,
na wniosek Wojewody Legnickiego
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
6. Śniadecka Zofia c. Stanisława,
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
7. Baran Wacław s. Edwarda, 8. Markowski Marian s: Witolda, 9. Pasternak Teresa c. Tadeusza, 10. Pawlik Jadwiga c. Eliasza, 11. Pietruszewska Ewa c. Jana, 12. Rasała Tadeusz s. Stanisława, 13. Sałacki Tadeusz s. Apolinarego,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
14. Bielawska Teresa c. Arseniusza 15. Błażkiewicz Wanda c. Alojzego, 16. Kupis Marusiak Danuta c. Józefa,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
17. Bałacka Maria c. Zbigniewa, 18. Baściuk Dorota c. Adolfa, 19. Bednarz Jerzy s. Stanisława, 20. Dawidowski Roman s. Stanisława, 27. Lipczak Lech s. Stefana, 22. Orłowski Aleksander s. Ludwika, 23. Standa Łucja c. Jana, 24. Zmysłowska Barbara c. Eugeniusza,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
25. Bartoszuk Dariusz s. Stanisława, 26. Burzyński Jerzy s. Stanisława, 27. Brzeskot Bożena c. Józefa, 28. Cebulska Halina c. Bronisława, 29. Dopiec Danuta c. Aleksandra, 30. Gut Jadwiga c. Sergiusza, 31. Jaremczak Barbara c. Piotra, 32. Jaśkiewicz Alicja c. Władysława, 33. Kasperek Grzegorz s. Stanisława, 34. Kasprzycka Maria c. Edwarda, 35. Kopeć Krystyna c. Jana, 36. Kowalik Julian s. Franciszka, 37. Kraska Zbigniew s. Michała, 38. Nowakowski Andrzej s. Rafała, 39. Niemietiuk Leokadia c. Juliana, 40. Rydzewska-Michalak Anna c. Antoniego, 41. Sypniewski Jerzy s. Józefa, 42. Strohschneider Maria c. Stanisława, 43. Strzelec Łucja c. Romana, 44. Szelągowski Zbigniew s. Tadeusza, 45. Weidl Małgorzata c. Leona, 46. Wojas Grażyna c. Adolfa, 47. Zagała Teresa c. Aleksandra,
na wniosek Wojewody łomżyńskiego
za zasługi w pracy zawodowej na rzecz ochrony przeciwpożarowej
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
48. Bączyk Marek s. Piotra, 49. Frączkowski Krzysztof s. Franciszka,
na wniosek Wojewody Opolskiego
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
50. Kasprzyk Magdalena c. Mieczysława,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
51. Ceglarek Danuta c. Józefa, 52. Osińska Halina c. Romana,
na wniosek Wojewody Płockiego
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
53. Fabiańczyk Stefan s. Jana, 54. Kryjak Ryszard s. Franciszka, 55. Kubaczyk Stanisław s. Wojciecha, 56. Olejnik Jerzy s. Władysława, 57. Oleski Józef s. Wacława, 58. Sędzicki Kazimierz s. Adama, 59. Stoliński Jerzy s. Franciszka, 60. Znyk Józef s. Antoniego,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
61. Adamczyk Władysław s. Józefa, 62. Blusz Jan s. Józefa, 63. Bodal Henryk s. Jana, 64. Bogucki Lucjan s. Adama, 65. Cichocki Daniel s. Antoniego, 66. Dąbrowski Leon s. Antoniego, 67. Giętkowski Stanisław s. Zygmunta, 68. Jędrzejczyk Jan s. Stanisława, 69. Jóźwiak Ryszard s. Władysława, 70. Kasiorkiewicz Barbara c. Eugeniusza, 71. Kucharski Zdzisław s. Antoniego, 72. Laska Stanisław s. Jana, 73. Marcinkowski Gustaw s. Józefa, 74. Matczak Ryszard s. Stefana, 75. Musiński Aleksander s. Czesława, 76. Naguszewski Tadeusz s. Wacława, 77. Pietrzak Andrzej s. Stanisława, 78. Smólczyński Jakub s. Stanisława, 79. Suliński Stanisław s. Romana, 80. Szymański Henryk s. Władysława, 81. Tracz Jan s. Stefana,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
82. Graczyk Krzysztof s. Edwarda, 83. Janczarek Jerzy s. Franciszka, 84. Kapela Leszek s. Jana, 85. Kątny Krzysztof s. Tadeusza, 86. Kołowrocki Jerzy s. Zygmunta, 87. Rybicki Bogdan s. Stefana, 88. Starosta Andrzej s. Konstantego, 89. Śmiałek Stanisław s. Kazimierza, 90. Wojtasiak Maria c. Zygmunta,
na wniosek Wojewody Przemyskiego
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
91. Kopciuch Maria c. Jana,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
92. Duliban Bogusław s. Bogusława, 93. Kubrak Elżbieta c. Piotra, 94. Siry Zofia c. Andrzeja,
na wniosek Wojewody Tarnobrzeskiego
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej: ,
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
95. Głodek Kazimierz s. Stanisława, 96. Zarzeczny Jan s. Jana, 97, Zbyrad Stanisław s. Stanisława, 98. Zelazowski Jan s. Jana,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
99. Anioł Michał s. Michała, 100. Bator Stanisław s. Marcina, 101. Chlebny Czesław s. Ignacego, 102. Madej Józef s. Wojciecha, 103. Prokop Mieczysław s. Jana, 104. Stępień Władysław s. Ludwika,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
105. Adaś Aleksander s. Jana, 106. Dudek Alina c. Mariana, 107. Dudek Ryszard s. Władysława, 108. Igras Ryszard s. Józefa, 109. Karnat Jan s. Franciszka, 110. Kozik Jan s. Stanisława, 111. Kwitkowski Zbigniew s. Wojciecha, 112. Łukaszek Lucjan s. Edmunda, 113. Nowak Zbigniew s. Henryka, 114. Szustak Zygmunt s. Mieczysława, 115. Trzciński Antoni s. Franciszka, 116. Urban Mieczysław s. Józefa, 117. Wartoń Jan s. Władysława.