na wniosek Ministra Obrony Narodowejza wykazanie wyjątkowej odwagi oraz narażenie życia w czasie wykonywania obowiązków służbowych
KRZYŻEM ZASŁUGI ZA DZIELNOŚĆ
1. por. Jakubaszek Artur s. Eugeniusza, 2. ppłk Maniński Bogusław s. Lecha, 3. chor. Orzeszek Mirosław s. Eugeniusza,
na wniosek Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej za zasługi w pracy pedagogicznej
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
4. Czuchaj Teresa c. Stanisława,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
5. Łój Krystyna c. Mieczysława, 6. Mróz Stanisława c. Józefa, 7. Mucha Danuta c. Jana,
na wniosek Wojewody Częstochowskiego
za zasługi w działalności społecznej na rzecz emerytów, rencistów i inwalidów
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
8. Walasek Kazimierz s. Walentego,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
9. Glińska Henryka c. Stanisława, 10. Kozik Halina c. Henryka, 11. Morawska Augustyna c. Tadeusza, 12. Szymocha Henryk s. Kacpra,
na wniosek Wojewody Gorzowskiego
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej oraz zasługi w działalności społecznej
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
13. Zabłocki Andrzej s. Jana,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
14. Kruczkowski Józef s. Kazimierza, 15. Waloch Leszek s. Nikodema,
na wniosek Wojewody Katowickiego
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
16. Borysiak Ignacy s. Franciszka,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
17. Pawlik Robert s. Józefa, 18. Szymański Hieronim s. Michała.
za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
19. Osuchowski Ryszard s. Jana,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
20. Bąba Stefan s. Piotra, 21. Chała Kazimierz s. Mieczysława, 22. Leśniak Stanisław s. Antoniego, 23. Porc Włodzimierz s. Henryka,
za zasługi w działalności społecznej na rzecz rozwoju sportu samochodowego
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
24. Florek Janusz s. Wawrzyńca,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
25. Gorzela Daniela c. Adama, 26. Grzegórska-Jagła Bożena c. Lucjana, 27. Jagła Aleksander s. Alojzego, 28. Szkuta Stanisław s. Aleksandra,
za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego
MEDALEM ZA OFIARNOŚĆ I ODWAGĘ
29. Smoliński Mirosław s. Makarego,
na wniosek Wojewody Kieleckiego
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
30. Mazur Alicja c. Stanisława, 31. Skuza Mirosława c. Tadeusza,
na wniosek Wojewody Leszczyńskiego
za zasługi w popularyzowaniu kultury fizycznej
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
32. Fechner Mieczysław s. Stanisława, 33. Lisiecki Jan s. Józefa, 34. Niedobitek Edmund s. Franciszka, 35. Pernak Grzegorz s. Mariana,
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
36. Krzyżosiak Czesław s. Jana, 37. Winny Stanisław s. Franciszka,
na wniosek Wojewody Łomżyńskiego
za zasługi w działalności społecznej
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
38. Muczyński Jan s. Józefa,
na wniosek Wojewody Opolskiego
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
39. Grzegorczyk Edward s. Wilhelma,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
40. Kiwic Piotr s. Stanisława, 41. Wesoły Alfred s. Kaspra,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
42. Grabowski Władysław s. Władysława, 43. Paruseł Jerzy s. Stefana, 44. Poplucz Paweł s. Teodora, 45. Synowiec Jerzy s. Stanisława, 46. Szawroński Antoni s. Stanisława,
na wniosek Wojewody Suwalskiego
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
47. Lemecha Marian s. Pawła,
na wniosek Wojewody Wałbrzyskiego
za zasługi w działalności na rzecz społeczności gminy Radków
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
48. Gancarski Marian s. Antoniego,
na wniosek Wojewody Warszawskiego
za zasługi w pracy zawodowej oraz działalności społecznej na rzecz osób niepełnosprawnych
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
49. Kryczka Stanisław s. Józefa, 50. Uściniuk Stanisław s. Józefa,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
51. Gryboś Antoni s. Juliana.