na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznychza wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
1. ppłk Kasprzyk Kazimierz s. Antoniego, 2. ppłk Morgaś Jan s. Jana, 3. ppłk Sadłowski Sylwester s. Bolesława, 4. kpt. Szopa Dariusz s. Jerzego,
na wniosek Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej
za zasługi w działalności naukowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
5. Krzywicka Hanna c. Stanisława,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
6. Koszarny Zbigniew s. Stanisława,
na wniosek Kierownika Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych
za zasługi w walce o niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
7. Błaszczak Adolf s. Władysława, 8. Byrski Władysław s. Jana, 9. Czaderna Gabriel s. Józefa, 10. Graduszewski Bolesław s. Jana, 11. Grzegorz Marian s. Józefa, 12. Jeda Jan s. Franciszka, 13. Kmiecik Roman s. Mariana, 14. Kozłowska Zofia c. Leonarda, 15. Kuzminski Roman s. Antoniego, 16. Laszczak Julian s. Jana, 17. Machowiec Tadeusz s. Józefa, 18. Matulewicz Kazimierz s. Juliana, 19. Michalski Zygmunt s. Władysława, 20. Pietrzyk Regina c. Tomasza, 21. Pilecki Jan s. Mariana, 22. Rajkowski Stanisław s. Stanisława, 23. Sabatowski Krzysztof s. Alfonsa, 24. Sikora Antoni s. Sylwestra, 25. Sojka Emilia c. Jerzego, 26. Szparadowski Zygmunt s. Stefana, 27. Świętochowski Edward s. Józefa, 28. Witkowski Jerzy s. Mieczysława, 29. Wojtaszek Antoni s. Ignacego, 30. Zielińska Kamilla c. Pawła,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
31. Górecki Henryk s. Józefa, 32. Gwoździńska-Kornacka Irena c. Jerzego, 33. Krauz Józef s. Franciszka, 34. Kuśmierek Henryk s. Stanisława, 35. Mosiej Tadeusz s. Franciszka, 36. Mosior Halina c. Ignacego, 37. Paleńczuk Bolesław s. Franciszka, 38. Palka Władysław s. Józefa, 39. Pietkiewicz Janusz s. Edwarda, 40. Roman Tadeusz s. Aleksandra, 41. Rybak Edward s. Józefa, 42. Suchecki Bolesław s. Albina, 43. Śmiech Kazimierz s. Jana, 44. Walasek Józef s. Józefa, 45. Wiklendt Janusz s. Jana, 46. Wiśniewski Stanisław s. Feliksa, 47. Zarębski Adam s. Szczepana,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
48. Boczula Kazimierz s. Józefa,
na wniosek Wojewody Częstochowskiego:
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
49. Bartnik Jolanta c. Tadeusza, 50. Imach Elżbieta c. Stanisława, 51. Jaszczyk Adam s. Antoniego, 52. Miklas Korneliusz s. Stanisława, 53. Sokołowski Edward s. Ludwika,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
54. Bączyński Edward s. Ludwika, 55. Bieleninik Halina c. Jana, 56. Grzesiak Józef s. Grzegorza, 57. Matusiak Stanisław s. Feliksa, 58. Misztal Jerzy s. Kazimierza, 59. Nowakowski Jerzy s. Józefa, 50. Ociepa Robert s. Stanisława, 61. Smędzik Elżbieta c. Zygmunta, 62. Woroniec Mirosława c. Jana, 63. Zasępa Marian s. Stanisława,
za zasługi w działalności społecznej:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
64. Nędza Jan s. Stanisława, 65. Palka Jerzy s. Józefa,
na wniosek Wojewody Gdańskiego:
za zasługi w rozwoju turystyki:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
66. Kuśmierek Jadwiga c. Henryka,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
67. Zarzycka Danuta c. Piotra,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
68. Kaziukonis Józef s. Stanisława,
za zasługi w działalności związkowej:
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
69. Osuchowski Mirosław s. Stanisława,
za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego:
MEDALEM ZA OFIARNOŚĆ I ODWAGĘ
70. Wierciński Bogusław s. Czesława,
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
71. Bigus Bronisław s. Alojzego, 72. Klinkosz Edmund s. Leona, 73. Kwidziński Edmund s. Józefa, 74. Sarach Alfons s. Alojzego, 75. Sikora Alojzy s. Józefa,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
76. Balda Zbigniew s. Leona, 77. Czerski Edward s. Konrada, 78. Dąbek Jan s. Augustyna, 79. Falgowski Albin s. Franciszka, 80. Hibner Czesław s. Antoniego, 81. Kąkol Benon s. Szczepana, 82. Klinkosz Herbert s. Leona, 83. Kruszyński Bernard s. Adama, 84. Krakowiak Stanisław s. Stanisława, 85. Liegmann Zenon s. Tadeusza, 86. Markowski Zygmunt s. Władysława, 87. Olżyński Adam s. Erwina, 88. Orlikowski Jan s. Jana, 89. Penk Jan s. Bernarda, 90. Sitterlee Zbigniew s. Bazylego, 91. Tetzlaff Jan s. Franciszka,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
92. Bąkowski Stanisław s. Bolesława, 93. Bruniecki Czesław s. Szymona, 94. Cymerman Marian s. Grzegorza, 95. Hinc Józef s. Władysława, 96. Kosiecki Roman s. Mieczysława, 97. Mański Jarosław s. Klemensa, 98. Mielewczyk Henryk s. Henryka, 99. Nawrocki Wojciech s. Zygmunta, 100. Orlikowski Stefan s. Juliana, 101. Paczoska Jarosław s. Alfonsa, 102. Plichta Jan s. Antoniego, 103. Regliński Józef s. Józefa, 104. Stark Edmund s. Alfonsa, 105. Szymichowski Andrzej s. Brunona, 106. Ślusarz Franciszek s. Michała, 107. Wieczonkowski Jan s. Feliksa, 108. Wierycho Stanisław s. Jana, 109. Zieliński Adam s. Tadeusza,
na wniosek Wojewody Krośnieńskiego
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
110. Lewek Franciszek s. Jana, 111. Wałęcki Ignacy s. Józefa,
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
112. Bilski Józef, 113. Ciekliński Franciszek s. Władysława, 114. Kubal Kazimierz s. Jana, 115. Rolska Janina c. Stanisława,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
116. Eustachiewicz Roman s. Tadeusza,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
117. Futyma Roman s. Franciszka, 118. Kawa Kazimierz s. Augustyna, 119. Matelowski Jan s. Władysława, 120. Mazurkiewicz Michał s. Bolesława, 121. Nowicki Stefan s. Stefana, 122. Wójcik Marian s. Jana, 123. Zajdel Janusz s. Kazimierza,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
124. Drobek Halina c. Józefa, 125. Jamroga Mieczysław s. Józefa, 126. Kukla Józef s. Władysława, 127. Polaszek Antoni s. Aleksandra, 128. Potyrała Bolesław s. Włodzimierza,
na wniosek Wojewody Olsztyńskiego
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej oraz zasługi w działalności społecznej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
129. Kozłowski Jan s. Feliksa, 130. Naborczyk Józef s. Stanisława, 131. Wierzbiński Krzysztof s. Wacława,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
132. Drozdowski Piotr s. Piotra, 133. Wołodko Hanna c. Henryka,
na wniosek Wojewody Opolskiego
za zasługi w walce o niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
134. Chmielewska Maria c. Kornela,
na wniosek Wojewody Pilskiego
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej oraz działalność społeczną:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
135. Banachowicz Brunon s. Maksymiliana, 136. Hundt Stanisław s. Leona, 137. Redzimski Wilhelm s. Franciszka, 138. Włodarczyk Leszek s. Mariana,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
139. Jezierski Mieczysław s. Bolesława, 140. Kopczyński Stanisław s. Mieczysława, 141. Siedlecki Mikołaj s. Józefa, 142. Szabuniewicz Antoni s. Antoniego, 143. Wiśniewski Egon s. Józefa,
na wniosek Wojewody Przemyskiego
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
144. Brodowicz Zbigniew s. Romana, 145. Gilarski Gustaw s. Kazimierza, 146. Janczyszyn Krystyna c. Władysława, 147. Kisiel Józef s. Stanisława, 148. Łakomy Stanisław s. Józefa, 149. Pikul Lesław s. Edmunda, 150. Potoczny Stanisław s. Tomasza,
na wniosek Wojewody Warszawskiego
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej oraz zasługi w działalności publicznej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
151. Gąsior Anna c. Leona, 152. Jagodzińska Maria c. Józefa,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
153. Dudziak Elżbieta c. Tadeusza, 154. Jędrzejewska Jadwiga c. Józefa.