na wniosek Ministra Łącznościza wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
1. Klimaszewski Wiesław s. Antoniego, 2. Kucik Julian s. Juliana, 3. Santorski Stanisław s. Józefa, 4. Trawczyński Tadeusz s. Władysława,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
5. Badura Aleksander s. Jana, 6. Chałowski Stanisław s. Antoniego, 7. Ciesielski Stanisław s. Władysława, 8. Grynczewska Teresa c. Stanisława, 9. Jeznach Maria c. Zygmunta, 10. Kiewicz Tadeusz s. Zygmunta, 11. Mulik Władysław s. Michała, 12. Partyka Leszek s. Kazimierza, 13. Siuda Sylwester s. Władysława, 14. Styczyńska Zofia c. Stefana, 15. Toczek Julian s. Andrzeja,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
16. Chudzik Stanisław s. Józefa, 17. Głowaty Czesław s. Stanisława, 18. Kasperek Jadwiga c. Stanisława, 19. Szczepaniuk Wojciech s. Edwarda, 20. Wilk Tomasz s. Szymona,
na wniosek Ministra Przemysłu i Handlu
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
21. Antoniak Henryk s. Władysława, 22. Baron Paweł s. Hermana, 23. Bielecki Szczepan s. Jana, 24. Borkowski Andrzej s. Kazimierza, 25. Cyprys Józef s. Jerzego, 26. Czekała Zbigniew s. Stanisława, 27. Gaj Stanisław s. Stanisława, 28. Grzelewski Jan s. Władysława, 29. Grzybowski Leszek s. Mariana, 30. Hilsberg Marian s. Zygmunta, 31. Kiszka Jan s. Wilhelma, 32. Koc Henryk s. Stanisława, 33. Lewandowski Jerzy s. Mieczysława, 34. Morys Izydor s. Jana, 35. Nowak Ernest s. Jana, 36. Oszczapowicz Irena c. Piotra, 37. Spyra Ewald s. Wiktora, 38. Stanisławski Władysław s. Stanisława, 39. Wróbel Włodzimierz s. Edwarda, 40. Zegan Andrzej s. Kazimierza,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
41. Banasik Eugeniusz s. Stanisława, 42. Brzóska Arnold s. Józefa, 43. Dziuba Bonifacy s. Franciszka, 44. Greibich Henryk s. Erwina, 45. Kantecki Henryk s. Józefa, 46. Kobylińska Maria c. Czesława, 47. Kos Józef s. Jana, 48. Krupa Bolesław s. Józefa, 49. Leszczyński Waldemar s. Alojzego, 50. Makowski Zbigniew s. Wincentego, 51. Modelski Jan s. Stanisława, 52. Piechaczek Janina c. Witolda, 53. Szyngiel Stanisław s. Witolda, 54. Warlikowski Henryk s. Zygmunta,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
55. Galas Andrzej s. Wacława, 56. Grygiel Roman s. Jana, 57. Konarzewski Andrzej s. Stanisława, 58. Laskowski Andrzej s. Władysława, 59. Lipiński Andrzej s. Karola, 60. Łączyński Lech s. Stefana, 61. Ostrzołek Ernest s. Alojzego, 62. Ruchlewicz Bogdan s. Jana, 63. Sładkowski Jerzy s. Ludwika, 64. Wiśniewski Henryk s. Jana, 65. Zając Konrad s. Aleksandra, 66. Zielonka Jerzy s. Alojzego,
na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych:
za zasługi w ratowaniu mienia społecznego
MEDALEM ZA OFIARNOŚĆ I ODWAGĘ
67. Piecha Wiesław s. Karola,
za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego
MEDALEM ZA OFIARNOŚĆ I ODWAGĘ
68. Sikorski Bogdan s. Bodgana, 69. Zieliński Krzysztof s. Tadeusza,
na wniosek Wojewody Kieleckiego
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
70. Wojtecki Włodzimierz s. Henryka,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
71. Durlik Roman s. Franciszka, 72. Handzel Tadeusz s. Stanisława, 73. Iwański Wojciech s. Stefana, 74. Juszczyk Edwin s. Józefa, 75. Kwasek Wincenty s. Wincentego, 76. Piecuch Marian s. Stanisława,
na wniosek Wojewody Leszczyńskiego
za zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
77. Wierzejewski Mieczysław s. Romana,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
78. Skibicki Łucjan s. Jana, 79. Zenker Roman s. Konrada,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
80. Kaźmierczak Józef s. Jana,
na wniosek Wojewody Nowosądeckiego
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
81. Bochniarz Wawrzyniec s. Władysława,
na wniosek Wojewody Opolskiego
za wzorowe wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
82. Sobolewski Zdzisław s. Włodzimierza,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
83. Józef Hubert s. Pawła,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
84. Stach Adolf s. Józefa,
na wniosek Wojewody Ostrołęckiego
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
85. Karlewski Zdzisław s. Stanisława,
na wniosek Wojewody Piotrkowskiego
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
86. Smulski Tadeusz s. Jana,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
87. Baranowicz Janusz s. Józefa,
na wniosek Wojewody Sieradzkiego
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
88. Kocznorowski Jerzy s. Stefana, 89. Marek Kazimierz s. Czesława, 90. Paszkowski Jan s. Antoniego,
na wniosek Wojewody Wałbrzyskiego
za zasługi w działalności na rzecz ratownictwa górskiego
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
91. Załubko Lesław s. Władysława,
na wniosek Wojewody Zielonogórskiego
za zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
92. Piniuta Stanisław s. Bronisława.