Tryb uzgadniania cen artykułów nietypowych i opłat za nietypowe usługi (roboty) przemysłowe wykonywane przez przedsiębiorstwa podległe Ministrowi Górnictwa i Energetyki dla jednostek gospodarki uspołecznionej.
ZARZĄDZENIEMINISTRA GÓRNICTWA I ENERGETYKIz dnia 5 sierpnia 1963 r.w sprawie trybu uzgadniania cen artykułów nietypowych i opłat za nietypowe usługi (roboty) przemysłowe wykonywane przez przedsiębiorstwa podległe Ministrowi Górnictwa i Energetyki dla jednostek gospodarki uspołecznionej.
Na podstawie § 10 uchwały nr 72 Rady Ministrów z dnia 5 lutego 1963 r. w sprawie cen artykułów nietypowych i opłat za nietypowe usługi (roboty) przemysłowe wykonywane na rzecz jednostek gospodarki uspołecznionej (Monitor Polski Nr 17, poz. 96) zaradza się, co następuje:
Metryka aktu
| Identyfikator: | M.P.1963.63.318 |
| Rodzaj: | zarządzenie |
| Tytuł: | Tryb uzgadniania cen artykułów nietypowych i opłat za nietypowe usługi (roboty) przemysłowe wykonywane przez przedsiębiorstwa podległe Ministrowi Górnictwa i Energetyki dla jednostek gospodarki uspołecznionej. |
| Data aktu: | 1963-08-05 |
| Data ogłoszenia: | 1963-08-22 |
| Data wejścia w życie: | 1963-08-22 |
