"PRZODOWNIKA PRACY"przez Centralny Urząd Geodezji i Kartografii
Banas Henryk Błaszczyk Bronisław, Budzyn Władysław, Buszko Jan, Dróżnik Tadeusz, Kopacz Karol, Kozak Jerzy, Łojecki Wacław, Łukasik Zofia, Natałko Henryk, Niemiec Jan, Nowak Ludwik, Orłowicz Czesław, Oziewicz Władysław, Pawłowski Czesław, Podobiński Marian, Polecki Czesław, Puszkarski Mieczysław, Rosiński Jerzy, Rusek Zygfryd, Sójka Wojciech, Szała Kazimierz, Szymczak Stefan, Wegner Józef, Wierzbowski Seweryn, Witkowska Klara, Wojciechowski Tadeusz, Woźniuk Bazyli, Zgoła Witold;
przez Centralny Zarząd Budowy Zakładów Chemicznych:
Chmura Władysław, Jędrzejczyk Paweł, Just Józef, Kamiński Stefan, Kowalski Henryk, Kubsda Józef, Loske Jerzy, Pazdyka Stefan, Paździorek Elżbieta, Piwoda Julian, Siewior Rudolf, Smagała Franciszek, Szal Bolesław, Szulc Franciszek, Szweda Mieczysław, Szczyrba Erwin, Talaga Antoni, Warzecha Hubert, Wodarski Alojzy, Zuch Eugeniusz;
przez Centralny Zarząd Państwowych Ośrodków Maszynowych:
Gruber Eugeniusz, Hondracki Edwin, Janasz Marian, Jankowski Stefan, Krzysztofik Mieczysław, Kucman Wojciech, Kuich Kunibert, Kurzyk Kazimierz, Mortka Mieczysław, Sęk Henryk, Woźniewicz Józef, Ziółkowski Jan;
przez Centralny Zarząd Przemysłu Owocowo-Warzywnego:
Arcisz Antoni, Biegaj Maria, Bogacz Stanisław, Borowski Leon, Brończyk Stefan, Chełmecka Stefania, Chojnacka Bronisława, Cichy Kazimierz, Fesiuk Stanisław, Hołub Roman, Janiszewska Weronika, Jarzyńska Koleta, Jung Teofila, Kieszkowska Maria, Kochman Florian, Kwiatek Jan, Łakomy Edward, Łakomy Stanisław, Łangowicz Irena, Łepek Gertruda, Maciaszek Józef, Parais Maria, Piechura Piotr, Prostak Andrzej, Pytel Anna, Rutkowska Julia, Sierakowska Genowefa, Swierczyński Teodor, Wajer Pelagia, Wiśniewski Alojzy, Zasina Anna;
przez Centralny Zarząd Przemysłu Materiałów Górniczych:
Badura Stanisław, Bartoszek Wiktor, Biela Herbert, Grodzka Zofia, Jałowiecki Marian, Krak Jadwiga, Musioł Erna, Papanda Józef, Piaskowska Teresa, Płaczek Stanisław, Soporowska Stefania, Sprusińska Anna, Zuber Krystyna;
przez Centralny Zarząd Przemysłu Spirytusowego:
Andrzejczak Maria, Bryks Maksymilian, Bucka Janina, Ciruk Albina, Dera Marian, Duklas Maria, Duliński Józef, Forszpaniak Helena, Gałaszczak Stanisław, Golak Jan, Gorczak Marian, Grzelczyk Aniela, Janiszewska Irena, Kot Kazimierz, Kragiel Helena, Kruczkowska Kazimiera, Król Aniela, Kubica Józef, Leśniewski Stanisław, Leszkis Irena, Lewkowicz Janina, Maliszewski Eugeniusz, Pluta Genowefa, Popardowska Maria, Pułaczewska Regina, Rokoszewski Jan, Rzatkiewicz Janina, Sadowski Franciszek, Sośniak Stanisław, Waszak Stanisław, Wieczorek Janina, Wiśniewska Marta, Wiśniewski Henryk, Wnukowski Józef, Wolak Stanisław, Woźniak Genowefa, Zamorska Lucyna, Zaradzka Waleria, Zbikowska Cecylia, Zielińska Wanda, Zylińska Bronisława;
przez Centralny Zarząd Szkolenia Kadr Ministerstwa Rolnictwa:
Borowski Aleksander, Flasz Jan, Gezella Jan, Maciejewski Stanisław, Migawa Feliks, Paczkowski Andrzej, Tarzyński Jan;
przez Centralny Zarząd Urządzeń Rolnych:
Bielut Edward, Dejneka Bazyli, Dziok Kazimierz, Głowacz Tadeusz, Gromada Władysław, Jawdoszyn Włodzimierz, Kaszycki Marian, Łobaczewicz Tadeusz, Mączka Zygmunt, Mrozowicz Stanisław, Zaguła Józef, Zawiejski Stanisław, Ziemba Stanisław;
przez Centralny Zarząd Wodnych Melioracji:
Baryłka Czesław, Dzięcielski Andrzej, Joachimczyk Czesława, Wójcik Józef;
przez Ministerstwo Energetyki
w Instytucie Elektrotechniki:
Dominko Stanisław, Wiśniewski Marian, Żołędziowski Stanisław;
przez Ministerstwo Obrony Narodowej:
Bartczak Tadeusz, Błasikiewicz Stanisław, Borowik Tekla, Brzezińska Czesława, Cieras Irena, Gadz Stanisława, Gałuszewska Janina, Gluba Antoni, Goławska Dorota, Gomułka Kazimiera, Grzelińska Maria, Grzywaczewski Józef, Homko Michalina, Janiak Roman, Jasiński Kazimierz, Kadzielski Stefan, Kalemba Stanisława, Konior Józef, Konwerska Stanisława, Kosewska Antonina, Kozerska Maria, Kuchalski Aleksander, Kulik Władysława, Kurpita Irena, Kwiatkowska Anna, Lewandowski Mieczysław, Lipska, Janina, Marciniak Mieczysław, Mirynowski Edward, Mrozek Ryszard, Niemczewska Jadwiga, Noetzel Franciszek, Nowak Stefan, Opalski Józef, Palmowski Jan, Pawlak Władysław, Penczek Natalia, Pisko Juliusz, Płatek Zygmunt, Fretka Jadwiga, Rzepczak Stefan, Sawicka Anna, Sepińska Katarzyna, Slazakiewicz Halina, Smolińska Barbara, Stryjecki Mieczysław, Szachowicz Waldemar, Szafrańska Maria, Trzciński Czesław, Uhman Stanisław, Weber Stefania, Wiewiora Henryk, Wojciulewicz Anastazja, Żebrowska Maria, Żybutko Ignacy;
przez Ministerstwo Rolnictwa:
Charchud Stanisław, Gorynia Edward, Kasperczak Zofia, Matelski Stefan, Mazur Stefan, Nędza Piotr, Pawlak Stanisław, Plewa Stanisław, Płócieniczak Antoni, Szymczak Hieronim, Wyderkiewicz Józef;
przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego:
Bieda Mieczysław, Kłos Jan;
przez Zarząd Przemysłu Farb i Lakierów:
Archadzka Rozalia, Dominiak Stefan, Kobus Czesław, Panasiuk Władysław, Prill Paweł, Zieliński Stefan;
przez Zarząd Zakładów Pasz:
Bloch Zofia, Borucki Franciszek, Busiuk Donat, Cyman Feliks, Czerwionka Jan, Danieluk Jerzy, Dworecka Janina, Jabłoński Jan, Kielak Jan, Klimaszewska Halina, Łyko Władysław, Maciejowski Stanisław, Mogilnicki Edward, Pionkowska Klara, Trocki Jan, Walter Ryszard, Wysocki Marian;
przez Dyrekcję Zakładów Produkcji Części Zapasowych Urządzeń Energetycznych:
Adamek Małgorzata, Białek Antoni, Bogacki Paweł, Fedaczkowski Józef, Fuks Gertruda, Jarosz, Helena, Jastrzębski Józef, Koczot Paweł, Kozok Wilhelm, Krybus Antoni, Księczyk Jerzy, Lebek Henryk, Maćkowiak Zygmunt, Morawiec Ludwik, Myszor Adolf, Nonast Jan, Siwczyński Stefan, Słomka Ryszard, Smołka Augustyn, Sobczak Leonard, Strończyk Roman, Swiaczny Filip, Szczotka Gerard, Wawrzynek Alojzy, Wojtyczka Maksymilian, Wojtala Elżbieta.