Podwyższenie taryfy osobowej na linjach towarzystwa akcyjnego wąskotorowych łódzkich elektrycznych kolei dojazdowych.
ROZPORZĄDZENIEMINISTRA KOLEI ŻELAZNYCHz dnia 27 sierpnia 1923 r.o podwyższeniu taryfy osobowej na linjach towarzystwa akcyjnego wąskotorowych łódzkich elektrycznych kolei dojazdowych.
Na mocy dekretu z dnia 7 lutego 1919 r. o tymczasowem przekazaniu Ministrowi Komunikacji prawa wydawania przepisów o przewozie osób, bagażu i towarów, oraz. ustalania taryf przewozowych na kolejach polskich (Dz. P. P. P. № 14, poz. 152) i w porozumieniu z Ministrami Skarbu, oraz Przemysłu i Handlu zarządza się co następuje:
Metryka aktu
| Identyfikator: | Dz.U.1923.86.674 |
| Rodzaj: | rozporządzenie |
| Tytuł: | Podwyższenie taryfy osobowej na linjach towarzystwa akcyjnego wąskotorowych łódzkich elektrycznych kolei dojazdowych. |
| Data aktu: | 1923-08-27 |
| Data ogłoszenia: | 1923-08-30 |
| Data wejścia w życie: | 1923-09-01 |