Raport 2026 Poprawmy prawo W ramach akcji Prawo.pl i LEX wskazujemy przepisy do zmiany
Zmień język strony
Zmień język strony
Prawo.pl

Podsiedzik Tomasz

Artykuły autora

"Rzeczpospolita": Kłamca lustracyjny może zostać szefem ARR

Ryszard Smolarek, były współpracownik bezpieki o pseudonimie TW „Monika", ma szansę szefować obracającej miliardami państwowej agencji – ujawnia "Rzeczpospolita".
kobieta zegar kalkulator laptop

Słaby system obrony cywilnej w samorządach

Państwo polskie nie jest przygotowane na wypadek wojny. Zaniedbywany system obrony cywilnej zanika, a jego jeszcze funkcjonujące elementy nie są skoordynowane informuje Nasz Dziennik.

"Dziennik Gazeta Prawna": Będą dzieci, jak na tym nie stracimy

Polaków do posiadania większej liczby dzieci skłoniłoby wyższe zarobki i pewność zatrudnienia – to wyniki sondażu dla "Dziennika Gazety Prawnej".

Prowadzenie szkół dla mniejszości narodowych jest bardziej opłacalne

Mniejszości narodowe i etniczne przeżywają boom. Pomaga im w tym dotacja na naukę języka informuje Rzeczpospolita.

"Rzeczpospolita": Solidarność stawia na rock

Po akcji skierowanej do przyszłych emerytów związkowcy zaczynają zabiegać o młodzież – ujawnia "Rzeczpospolita".