Raport 2026 Poprawmy prawo W ramach akcji Prawo.pl i LEX wskazujemy przepisy do zmiany
Zmień język strony
Zmień język strony
Prawo.pl

Podsiedzik Tomasz

Artykuły autora

Remont w Modlinie: problematyczne odcinki pasa startowego i tak zostaną wymienione

Dwa łatane w tej chwili odcinki pasa startowego na modlińskim lotnisku za kilka miesięcy zostaną zerwane i położona będzie nowa nawierzchnia ujawnia Gazeta Polska Codziennie.
koparka wywrotka budowa

Deweloperzy dyskryminowani przez następcę "Rodziny na swoim"?

Program Mieszkanie dla młodych może zostać uznany za niedozwoloną pomoc publiczną informuje Dziennik Gazeta Prawna.

Prezes Kolei Śląskich podał się do dymisji

Prezes spółki odpowiedzialnej za kolejowy paraliż na Śląsku Marek Worach podał się do dymisji. Powód? Sprawa karna o działanie na szkodę firmy, którą kierował przed laty - ujawnia Gazeta Wyborcza.
prawnik mlotek

Strażnik oskarżony za nawoływanie do nienawiści

Strażnik graniczny Tomasz D. został oskarżony o nawoływanie do nienawiści i znieważenie osób narodowości czeczeńskiej. Jego proces rozpoczął się przed sądem w Białymstoku.

Unijne pieniądze na autostrady, stracą miejskie obwodnice

W resorcie transportu powstaje lista miast, które zostaną usunięte z planów budowy tych dróg. Minister woli wydać unijne pieniądze na autostrady ujawnia Dziennik Gazeta Prawna.