Wskazanie wystaw dających pierwszeństwo do uzyskania prawa ochronnego albo prawa z rejestracji, w przypadku wystawienia na nich wzoru użytkowego albo wzoru przemysłowego.
OBWIESZCZENIEPREZESA URZĘDU PATENTOWEGO RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJz dnia 7 marca 2023 r.o wskazaniu wystaw dających pierwszeństwo do uzyskania prawa ochronnego albo prawa z rejestracji, w przypadku wystawienia na nich wzoru użytkowego albo wzoru przemysłowego
Na podstawie art. 151ust. 2 ustawy z dnia 30 czerwca 2000 r. - Prawo własności przemysłowej (Dz. U. z 2021 r. poz. 324 oraz z 2022 r. poz. 2185) ogłasza się, co następuje:
Następujące wystawy, organizowane przez firmę Targi Kielce S.A. na terenach wystawienniczych w Kielcach, są wystawami dającymi pierwszeństwo do uzyskania w Rzeczypospolitej Polskiej prawa ochronnego na wzór użytkowy albo prawa z rejestracji wzoru przemysłowego, oznaczone według daty wystawienia na nich wzoru użytkowego albo wzoru przemysłowego:
1) XII Targi Techniki Gazowniczej EXPO GAS, organizowane w dniach 19-20 kwietnia 2023 r.;
2) XXVII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, organizowane w dniach 23-26 maja 2023 r.;
3) XXIV Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO, organizowana w dniach 19-21 czerwca 2023 r.
Metryka aktu
| Identyfikator: | M.P.2023.283 |
| Rodzaj: | obwieszczenie |
| Tytuł: | Wskazanie wystaw dających pierwszeństwo do uzyskania prawa ochronnego albo prawa z rejestracji, w przypadku wystawienia na nich wzoru użytkowego albo wzoru przemysłowego. |
| Data aktu: | 2023-03-07 |
| Data ogłoszenia: | 2023-03-24 |
| Data wejścia w życie: | 2023-03-24 |
