Ministrowie zdrowia: zbyt mało informacji o dyrektywie transgranicznej
Pacjenci w Unii Europejskiej powinni być lepiej informowani o możliwościach stworzonych przez tzw. dyrektywę transgraniczną ocenili w czwartek 8 października 2015 w Lizbonie ministrowie zdrowia Luksemburga i Portugalii.




