Morawiecki: Zobowiążemy deweloperów do dbania o zieleń
Wdrożymy takie zapisy, żeby nie było tej betonowej dżungli w miastach, zrobimy odpowiednie przepisy, żeby deweloperzy i włodarze miast musieli w odpowiednich proporcjach dbać również o zieleń, o drzewa - zapowiedział w sobotę premier Mateusz Morawiecki.





















