Zmienione kategorie ryzyka, nowe stopy procentowe

BHP

Zmienione kategorie ryzyka i odpowiadające im stopy procentowe przewiduje rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie różnicowania stopy procentowej składki na ubezpieczenie...

20.03.2012

Ugaszono pożar w zakładzie zielarskim

BHP

Strażacy ugasili pożar hali produkcyjnej i magazynów zakładu zielarskiego w Dobrzycy (woj. wielkopolskie). Nikt nie ucierpiał. Straty to 5 mln złotych.

19.03.2012

Strażacy gasili pożar w zakładzie zielarskim

BHP

Pożar hali produkcyjnej i magazynów zakładu zielarskiego gasili w poniedziałek rano strażacy w Dobrzycy (woj. wielkopolskie). Ogień jest opanowany, nikt nie ucierpiał.

19.03.2012

Wypadek busa pracowniczego, 6 osób w szpitalu

BHP

6 osób odniosło obrażenia ciała w wypadku pracowniczego busa, do jakiego doszło w poniedziałek rano w Skurowie k. Grójca (Mazowieckie) na drodze krajowej nr 7 poinformował Rafał Jeżak z zespołu...

19.03.2012

W kopalni "Marcel" zginął górnik

BHP

45-letni sztygar zmianowy zginął w wypadku, do którego doszło w kopalni Marcel w Radlinie - poinformowało w niedzielę nad ranem Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewódy w Katowicach.

18.03.2012

Zawaliła się ściana w zabytkowym sanatorium

BHP

Zawaliła się ściana pochodzącego z XIX w. budynku byłego sanatorium Grunwald w Sokołowsku (Dolnośląskie). W wypadku, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę, nikt nie ucierpiał.

18.03.2012