Ruszyła rekrutacja do Krajowej Szkoły Administracji Publicznej
Rozpoczął się nabór kandydatów do Krajowej Szkoły Administracji Publicznej. Potrwa od 1 czerwca do 14 sierpnia 2020 roku. Zgłaszać można się elektronicznie, a rekrutacja odbędzie się w trzech etapach. Absolwenci mają szansę na rozwój profesjonalnej kariery w administracji publicznej.


























