U notariuszy w czasie epidemii - mniej kontraktów, więcej testamentów
COVID-19 zmniejszył u notariuszy liczbę spraw z udziałem podmiotów gospodarczych, pewnym trendem stały się jednak testamenty i pełnomocnictwa. Coraz więcej osób, i to nie tylko seniorów, stara się zabezpieczać w tym okresie swoje rodziny lub partnerów z nieformalnych związków.























