Minister Adamczyk powołał zespół ds. via Carpatia
Minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk podpisał 28 czerwca 2017 r. zarządzenie, powołujące Zespół do spraw przygotowania i realizacji międzynarodowego korytarza transportowego via Carpatia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej - poinformowało Ministerstwo.







