Będzie modernizacja sieci ciepłowniczej w Bytomiu i Radzionkowie
Kosztem ponad 46 mln zł, w ciągu najbliższych trzech lat, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Bytomiu zmodernizuje część sieci ciepłowniczej w tym mieście oraz w pobliskim Radzionkowie. Ponad jedna trzecia środków na ten cel pochodzi z funduszy unijnych.







