Dziekani wydziałów przyrodniczych apelują ws. polityki ochrony środowiska
O respektowanie zapisów prawa krajowego i międzynarodowego oraz zaprzestania ingerencji w środowisko naturalne m.in. Puszczy Białowieskiej - apelują dziekani wydziałów przyrodniczych największych polskich uniwersytetów w liście do prezydenta RP, premier i ministra środowiska.












