RPO interweniuje ws. umarzania abonamentu rtv
Organy państwa nie radzą sobie z zadaniami związanymi z rozkładaniem na raty i umarzaniem opłat za abonament radiowo-telewizyjny - uważa rzecznik praw obywatelskich. Jako że resort kultury dotychczas nie odpowiedział na uwagi rzecznik, RPO zwraca się do premiera o interwencję w tej sprawie.











