NFOŚiGW dofinansuje projekty zarządzania energią w budynkach użyteczności publicznej
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przedstawił na swojej stronie internetowej zwiastun konkursu IV konkursu na dofinansowanie przedsięwzięć w ramach programu priorytetowego System zielonych inwestycji (GIS Green Investment Scheme) Część 1) Zarządzanie energią w budynkach użyteczności publicznej.




