W jednej wsi może być kilka KGW - nowelizacja już obowiązuje
Koło gospodyń wiejskich działające na podstawie ustawy o społeczno-zawodowych organizacjach rolników będzie mogło wpisać się do Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich w miejscowości, w której siedzibę posiada już inne koło. Tym samym w jednej miejscowości będzie mogło istnieć więcej niż jedno koło wpisane do tego rejestru. Nowelizacja została już opublikowana w Dzienniku Ustaw



























