Lubelskie: podpisano listy intencyjne w ramach programu Mieszkanie plus
Przedstawiciele władz siedmiu samorządów z województwa lubelskiego podpisali listy intencyjne w sprawie budowy lokali w ramach programu Mieszkanie plus. Dotyczą one budowy łącznie 195 mieszkań na wynajem, z opcją stopniowego ich wykupu.








