"Apteka dla Aptekarza 2.0": Przedsiębiorcy składają pozew zbiorowy
Jak poinformowała Konfederacja Lewiatan, przedsiębiorcy zdecydowali się na złożenie pozwu zbiorowego przeciwko wprowadzonym jeszcze za czasów poprzedniego rządu przepisom tzw. "Apteki dla Aptekarza 2.0". Ich zdaniem prowadzą one do wywłaszczania właścicieli aptek. We wrześniu Trybunał Konstytucyjny orzekł niekonstytucyjność ustawy, jednak ze względów proceduralnych, a nie merytorycznych.






























