Od soboty będzie można korzystać z placów zabaw i biwakować w lasach
Ministerstwo środowiska poinformowało, że od soboty 6 czerwca będzie można swobodnie korzystać z infrastruktury znajdującej się w lasach oraz parkach narodowych w całej Polsce. Oznacza to, że otwarte zostaną np. miejsca do biwakowania, czy ścieżki edukacyjne. Jednak nadleśniczowie czy dyrektorzy parków będą mogli niektóre takie obiekty pozostawić jeszcze zamknięte.





















