Nowa jakość leczenia pacjentów w szpitalach
Rząd przeprowadzi w przyszłym roku reformę sieci szpitali. Z zapowiedzi wynika, że na lepsze finansowanie ze strony NFZ będą mogły liczyć te placówki, które mają u siebie najmniej powtórnych hospitalizacji pacjentów, monitorują stan zdrowia chorego czy wdrażają systemy zdarzeń niepożądanych.



















