Prezydent Torunia: opłaty za wywóz śmieci powinny być liczone od osoby
Prezydent Torunia proponuje radnym ustalanie opłat za wywóz śmieci na podstawie liczby osób zamieszkujących daną nieruchomość. Od 1 lipca 2013 roku organizacja wywozu odpadów będzie zadaniem samorządów.



