Bodnar: Skarga nadzwyczajna czasem pożyteczna
Nadal krytycznie oceniam instytucję skargi nadzwyczajnej na prawomocne wyroki sądów, ale przyznaję, że w niektórych sytuacjach ona może być pomocna w naprawieniu jakiejś starej krzywdy - mówi rzecznik praw obywatelskich dr Adam Bodnar. Ale podkreśla, że korzysta z tego instrumentu oszczędnie.





















