MG chce „dwóch terminów” wchodzenia w życie przepisów gospodarczych
Dwa razy w roku - od 1 stycznia lub od 1 czerwca miałyby wchodzić w życie nowe przepisy dotyczące gospodarki. Taką zasadę, ułatwiającą życie przedsiębiorcom, proponuje wprowadzić resort gospodarki.






