Po raz pierwszy wydano Polaka do USA
Mirosław Z., góral z Podhala, jest pierwszym Polakiem w historii, którego wydalono do USA na żądanie amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości. Będzie odpowiadał za posiadanie narkotyków, a być może też za handel nimi.










