MŚ: rezygnujemy ze zbiorczej karty przekazania odpadów
Coraz częściej zdarzają się w Polsce groźne dla środowiska sytuacje gromadzenia niebezpiecznych odpadów przez różne podmioty, bez ważnego zezwolenia, w miejscach przypadkowych, blisko zamieszkiwania ludności. Walka z taką działalnością jest długotrwała i często mało skuteczna. Czy Ministerstwo Środowiska przygotowuje zmiany w przepisach eliminujące takie niebezpieczne działania?







