Więcej zgonów - narasta problem z nieodebranymi zwłokami
Rodziny osób zmarłych przez kilka dni nie odbierają ciał z chłodni, bo same przebywają na kwarantannach. Tymczasem zwiększona liczba zgonów powoduje, że chłodnie, zarówno te w szpitalach jak w przedsiębiorstwach pogrzebowych, przepełniają się i zaczyna w nich brakować miejsca.





















