Na jesieni szykuje się wielki strajk służby zdrowia
Na 11 września w Warszawie zaplanowano protest pracowników zdrowia. Będą domagać się szybszego wzrostu nakładów na system opieki zdrowotnej do 8 proc. PKB oraz zwiększenia wynagrodzeń pracowników ochrony zdrowia do poziomów średnich w OECD i UE.
























