Młodzi lekarze nie chcą pracować po 300 godzin, a szpitalom brakuje kadr
Sytuacja kadrowa w szpitalach pogarsza się z dnia na dzień. Dyrektorzy nie są w stanie samodzielnie poradzić sobie z brakiem lekarzy. Młodzi nie chcą już pracować w nadgodzinach, bez umów o pracę. Zdaniem ekspertów konieczne jest zwiększenie wycen świadczeń, a także stworzenie programu zachęcającego medyków, którzy wyjechali lub chcą wyjechać za granicę, do pracy w kraju.






















