Jaworze już w przyszłym roku chce odzyskać status uzdrowiska
Gmina Jaworze koło Bielska-Białej zabiega o odzyskanie statusu uzdrowiska, utraconego na początku XX wieku. Wójt Zdzisław Bylok ocenił we wtorek, że realnym terminem jest druga połowa przyszłego roku. Decyzja w tej sprawie należy do rządu.




