WSA: gmina nie może nakładać opłaty za podłączenie do wodociągu
Gmina nie może nakładać na obywateli obowiązku ponoszenia opłat za samą możliwość podłączenia do urządzeń zbiorowego zaopatrzenia wsi w wodę i kanalizację sanitarną uznał Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gdańsku.






