Szpital w formule partnerstwa publiczno-prywatnego ratunkiem dla samorządów? Pilotażowa inwestycja w Poznaniu
Budowa szpitala Matki i Dziecka w Poznaniu będzie pilotażową inwestycją w formule partnerstwa publiczno-prywatnego przeprowadzoną przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. W ciągu 2 lat ma zostać wyłoniony partner, który zaprojektuje, wybuduje i będzie zarządzał placówką.



