Policja sprawdza, czy burmistrz Sławkowa spowodował kolizję po pijanemu
Policja sprawdza, czy burmistrz Sławkowa (Śląskie) spowodował kolizję drogową po pijanemu. Tak twierdzi świadek, który widział, jak samochód wjechał w płot posesji w mieście. Kiedy policjanci przebadali burmistrza, ten miał ponad dwa promile alkoholu.






