Przetargi: Wykonawcy mogą mieć kłopoty z wniesieniem wadium
Aby wziąć udział w przetargu, często firma musi wnieść wadium, czyli wpłacić pieniądze lub przedstawić gwarancje finansowe. Gwarancja powinna być opatrzona podpisem kwalifikowanym, ale niewiele banków je stosuje. Tymczasem po 18 października nie można będzie składać dokumentów papierowych. Przetargi powyżej progów unijnych będą w pełni zelektronizowane, a wykonawcy mogą mieć problemy z wniesieniem wadium





















