Piechociński zapowiada zamknięcie nierentownych ścian w kopalniach
Wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński zapowiedział zamknięcie najbardziej nierentownych ścian wydobywczych w kopalniach węgla kamiennego. Z eksploatacji mają zostać wyłączone te, w których produkcja przynosi więcej niż 40 zł straty na tonę.





