RM przyjęła plany gospodarowania wodami na obszarach dorzeczy m.in. Wisły i Odry
Rada Ministrów przyjęła plany gospodarowania wodami na obszarach dorzeczy Wisły, Odry, Dniestru, Dunaju, Niemna, Łaby, Świeżej, Jarft, Pregoły i Ücker. Zarządzanie zasobami wodnymi służy przede wszystkim planowaniu i koordynowaniu działań mających na celu osiągnięcie lub utrzymanie co najmniej dobrego stanu ekologicznego wód.











