Dla zwolnienia od akcyzy niezbędny będzie system związany z ochroną środowiska
Sejm rozpocznie jutro prace nad nowelizacją, która uzależnia możliwość korzystania ze zwolnienia od akcyzy przez zakłady energochłonne od wdrożenia systemów związanych z ochroną środowiska lub zwiększaniem efektywności energetycznej.









