Nie będzie podwyżek opłat za wodę i ścieki w stolicy
W 2013 r. nie będzie podwyżki opłat za wodę i odprowadzanie ścieków; przyjęta przed rokiem taryfa, ważna do końca czerwca br., będzie obowiązywać kolejny rok - zakłada projekt uchwały, którą stołeczni radni zajmą się w czwartek.






