Śląskie zachęca mieszkańców do upominania sąsiadów zatruwających powietrze
Województwo śląskie nakłania mieszkańców regionu do aktywnego uczestnictwa w akcji List do sąsiada. Główną ideą projektu jest wysłanie listu do osoby, która swoimi działaniami przyczynia się do zanieczyszczania powietrza w okolicy.





