Prezydent podpisał nowelizację ustawy o łagodzeniu skutków kryzysu
Jak poinformowała Kancelaria Prezydenta, Bronisław Komorowski podpisał nowelizację ustawy o łagodzeniu skutków kryzysu ekonomicznego. Dzieki niej firmy, których obroty spadły w wyniku kryzysu lub powodzi o 15 proc., będą mogły skorzystać z pakietów pomocowyc.



